Бази даних

Бази даних

Кожним тарифним планом передбачується певна кількість баз даних. Ознайомитись з цією інформацією можна тут. Керуваннями базами відбувається з панелі керування ispmanager в розділі "Бази даних". Ви можете створювати, редагувати, видаляти, перевіряти на помилки, завантажувати і відновлювати базу, а також здійснювати керування користувачами бази даних за допомогою панелі, яка знаходиться справа зверху.

1.png

1.Створення бази даних.

Отже, перш за все вам необхідно створити базу (перша кнопка на панелі). Поля "Ім'я бази даних", "Ім'я нового користувача", "Пароль", "Підтвердження" мають бути заповнені відповідно до конфігурацій з'єднання з базою даних вашого сайту.

2.Робота з базою даних.

2.1.Веб-інтерфейс.

Найбільш вживаною СУБД є MySQL, а інтерфейсом для адміністрування - phpMyAdmin. Посилання на phpMyAdmin ви можете знайти в панелі керування на навігаційній панелі.

2.png

Або ви можете скоритатись наступним посиланням https://h56.hvosting.ua/myadmin/ , де замість h56.hvosting.ua має бути ваш сервер. Пароль і логін для доступу в phpMyAdmin є ті, які ви назначали базі даних при її створені. Далі в першу чергу вам потрібно імпортувати базу даних. Розділ phpMyAdmin "Import".

3.png

Зверніть увагу на поле "Character set of the file"! Кодування має бути відповідно до вашої бази. В розділі phpMyAdmin "Export" ви можете скачати базу даних, а також ви це можете зробити, як сказано вище, через панель керування ispmanager.

2.2.Робота з-під shell.

Також ви можете працювати з базою через shell, але це для більш досвідчених користувачів. Для того, щоб залити базу даних, наберіть наступну команду:

mysql -u ім'я_користувача -p ім'я_бази < database.sql

Розпишемо, що означає кожна з команд:
mysql - утиліта для роботи з MySQL
ім'я_користувача - ім'я користувача, яке ви зазначали при створені бази даних. Після запуску команди, утиліта спитає у вас пароль, який ви зазначали при створені бази даних. ім'я бази - ім'я бази даних. database.sql - файл дампу вашої бази.

Загалом, ось приклад такої команди:

mysql -uexample_user -p example < example.sql

Тут, до речі, -uexample_user не помилка, ключ і значення ключа можна писати разом, а можна й окремо:

mysql -u example_user -p example < example.sql

Для того, щоб зробити дамп бази треба набрати наступну команду:

mysqldump -u ім'я_користувача -p ім'я_бази > database.sql

mysqldump - утиліта, яка дозволяє створити дамп бази даних.
ім'я_користувача, ім'я_бази, database.sql - аналогічно попередньому.Зверніть увагу на знак ">", який відрізняється від знака в попередній команді.*налаштування вказані для показового домену example.in.ua на сервері h56.hvosting.ua (аккаунт під назвою example), при роботі з хостингом використовуйте свої дані. Для нього була створена база даних example з користувачем example_user.


 
Укр | Рос

Український хостинг сайтів, аренда серверів, реєстрація доменних імен

 
Подзвонити нам
Служба підтримки
support@hvosting.ua
+38 (044) 222-57-89
+38 (068) 304-43-64
+38 (063) 849-75-78
+38 (098) 213-96-12
+38 (050) 903-99-59
 
 

Ваш сайт збільшуеться і йому потрібно більше місця під пошту, бази данних та файли?

всі акції

Ваш сайт збільшуеться і йому потрібно більше місця під пошту, бази данних та файли?

всі акції
  • Оплатою квитанції в касі банку
  • Yandex Money 41001107117401
  • Visa
  • Visa Electron
 
Питання, відповіді та статті про хостинг

иректорія для розміщення скриптів

Автоматично після реєстрації вами домену в кореневому каталозі вашого сайту (www / ) створюється папка cgi-bin для розміщення cgi скриптів. Не варто поміщати в цей каталог графічні файли і html та php-скрипти.

Всі питання
Хостинг новини
Підтримка PHP8
Додана підтримка PHP8 на серверах під ISPMGR5. Офіційний реліз PHP8: https://www.php.net/releases/8.0/ru.php

Свята наближаються !
Розклад роботи Шановні друзі! Команда Hvosting.ua вітає вас з прийдешніми святами Різдва та Нового року! В святкові дні ми працюємо в e-mail режимі: 31.12-03.01 та 07.01-10.01 В ці дні всі ваші звернення в обробляються в поштовому режимі. 04.01-06.01 ми приймаємо Ваші телефонні звернення. З 11 01 ми працюємо за звичайним розкладом. Щасливого Нового Року та Різдва !

Новорічні акції
Шановні клієнти! Нарешті:)) добігає кінця нелегкий 2020-й рік. Всі ми пройшли і проходимо через складні випробування, але віримо і сподіваємось на краще в новому, 2021 році. Команда Hvosting.ua щиро вітає вас зі святами і бажає здоров'я та здійснення всіх планів та мрій ! Ми маємо для вас цікаві пропозиції та акції:

Хостинг за 1 грн.
Продовжується акція: Hvosting.ua підтримує Вас ! До кінця карантина - хостинг за 1 грн. Замовляйте тариф Basic та користуйтесь хостингом без вірусів !

Домени - найкращий подарунок до Нового Року!
Купуйте українське - доменна акція до Нового Року: com.ua - 180 грн нова реєстрація та продовження, in.ua, kyiv.ua та kiev.ua - 150 грн !!! Поспішайте: кількість "смачних" доменів обмежена :)

Електронний документообіг
Шановні клієнти ! З метою оптимізації робочих процесів та задля збереження природи пропонуємо вам оформляти акти виконаних робіт в електронних сервісах paperless.com.ua та vchasno.ua Наш мейл там - billing@hvosting.ua

У нас нова доменна акція:
com.ua - реєстрація і подовження - всього 190 грн на рік ! Поспішайте - найкращі домени куплять одразу :-) Акція відбувається з 15 липня по 15 серпня 2019. Замовити домен: https://hvosting.ua/domains.html

Архів RSS