Робота з FTP

Робота з FTP

Увага! У нас на хостингу для отримання права на запис по фтп потрібно попередньо аутенфікуватися (ввійти) до панелі керування ispmanager. Це зроблено для того, щоб захистити ваші дані, які хостуються, від несанкціованої зміни трєтьою стороною. Проблема з такою системою захисту може виникнути, якщо у вас динамічна ip-адреса. В такому випадку вам варто звернутися на support@hvosting.ua і сповістити про це.

1.Підключення до FTP-сервера.

Є декілька варіантів підключення до серверу по FTP протоколу:
1. ftp://example.in.ua/
2. ftp://h56.hvosting.ua/

Далі необхідно ввести логін і пароль, які висилались вам на пошту при створені аккаунта. Ви самостійно маєте змогу створювати/редагувати/видаляти фтп-аккаунти в панелі керування в розділі "FTP-аккаунти".

Також можна користуватись наступною формою (з логіном):
3. ftp://example@example.in.ua/
4. ftp://example@h56.hvosting.ua/
Та з паролем:
5. ftp://example:*******@example.in.ua/
6. ftp://example:*******@h56.hvosting.ua/
Але остання форма є небезпечною, оскільки пароль ви пишете у явному вигляді.

2.Програми для роботи з фтп.

Існує безліч програм для роботи з фтп: Windows Explorer ("Проводник"), WinSCP, Total Commander, FAR, Midnight Commander, Krusader, FileZilla. Яку з них використовувати - питання зручності. Найбільш популярним є Total Commander. Для створення з'єднання з FTP-сервером в Total Commander достатньо в одному з вікон натиснути Ctrl+N або в меню вибрати FTP->"Нове FTP-з'єднання". З'явиться вікно для налаштувань параметрів ftp-з'єднання, далі необхідно прописати свій логін і сайт (сервер) за формою 3-4:

1.png

Якщо ви ввели ftp-адресу без логіну(1-2), то вам необхідно зняти галочку біля опції "Анонімне з'єднання".

2.png

3.В якому каталозі розміщувати файли.

При відкритті ftp-з'єдання абонент потрапляє в директорію свого аккаунту (/home/example/data). Потрібно відкрити директорію www і ви побачите список папок, які відповідають прив'язним до аккаунту доменам. Файли сайту мають розміщуватись в каталозі ../www/example.in.ua/ і ні в якому іншому.*налаштування вказані для показового домену example.in.ua на сервері h56.hvosting.ua (аккаунт під назвою example), при роботі з хостингом використовуйте свої дані.


 
Укр | Рос

Український хостинг сайтів, аренда серверів, реєстрація доменних імен

 
Подзвонити нам
Служба підтримки
support@hvosting.ua
+38 (044) 222-57-89
+38 (068) 304-43-64
+38 (063) 849-75-78
+38 (098) 213-96-12
+38 (050) 903-99-59
 
 

Чи буде мені надана можливість встановити підкаталог, захищений паролем?

відповідь

Ваш сайт збільшуеться і йому потрібно більше місця під пошту, бази данних та файли?

всі акції
  • Оплатою квитанції в касі банку
  • Yandex Money 41001107117401
  • Visa
  • Visa Electron
 
Питання, відповіді та статті про хостинг

Після оплати, ви відразу відкриваєте мій хостінг-аккаунт на сервері чи потрібно чекати?

Зазвичай гроші йдуть по банківській системі від 1 до 3 днів, але якщо Ви пришлете нам підтверджуючий документ про оплату ( відскановану або сфотографовану квитанцію або платіжне доручення у форматах .jpg .gif .png .tif на мейл billing@hvosting.ua ), то на підставі цього ми того ж дня відкриємо Вам хостінг-аккаунт.

Всі питання
Хостинг новини
Підтримка PHP8
Додана підтримка PHP8 на серверах під ISPMGR5. Офіційний реліз PHP8: https://www.php.net/releases/8.0/ru.php

Свята наближаються !
Розклад роботи Шановні друзі! Команда Hvosting.ua вітає вас з прийдешніми святами Різдва та Нового року! В святкові дні ми працюємо в e-mail режимі: 31.12-03.01 та 07.01-10.01 В ці дні всі ваші звернення в обробляються в поштовому режимі. 04.01-06.01 ми приймаємо Ваші телефонні звернення. З 11 01 ми працюємо за звичайним розкладом. Щасливого Нового Року та Різдва !

Новорічні акції
Шановні клієнти! Нарешті:)) добігає кінця нелегкий 2020-й рік. Всі ми пройшли і проходимо через складні випробування, але віримо і сподіваємось на краще в новому, 2021 році. Команда Hvosting.ua щиро вітає вас зі святами і бажає здоров'я та здійснення всіх планів та мрій ! Ми маємо для вас цікаві пропозиції та акції:

Хостинг за 1 грн.
Продовжується акція: Hvosting.ua підтримує Вас ! До кінця карантина - хостинг за 1 грн. Замовляйте тариф Basic та користуйтесь хостингом без вірусів !

Домени - найкращий подарунок до Нового Року!
Купуйте українське - доменна акція до Нового Року: com.ua - 180 грн нова реєстрація та продовження, in.ua, kyiv.ua та kiev.ua - 150 грн !!! Поспішайте: кількість "смачних" доменів обмежена :)

Електронний документообіг
Шановні клієнти ! З метою оптимізації робочих процесів та задля збереження природи пропонуємо вам оформляти акти виконаних робіт в електронних сервісах paperless.com.ua та vchasno.ua Наш мейл там - billing@hvosting.ua

У нас нова доменна акція:
com.ua - реєстрація і подовження - всього 190 грн на рік ! Поспішайте - найкращі домени куплять одразу :-) Акція відбувається з 15 липня по 15 серпня 2019. Замовити домен: https://hvosting.ua/domains.html

Архів RSS