Робота з поштою

Робота з поштою

1.Створення пошти

Для того, щоб створити пошту у вас вже має бути хостинг-аккаунт і прив'язаний до нього домен. Далі, перейдіть до панелі керування - https://h56.hvosting.ua/manager/ у розділі "E-Mail boxes" зверху кнопка "Add mailbox" - з'являється форма створення нової поштової скриньки.

2.Управління поштою

Для того, щоб перенаправити всю вхідну пошту в панелі керування в розділі "E-Mail boxes" двійчі натисніть на потрібну скриньку і в полі "Send a copy to" введіть адресу, на яку перенаправляєте. У цьому випадку листи будуть просто дублюватися. Якщо ж немає необхідності зберігати ці листи у вашії скриньці, то варто поставити галочку "Don't save incomming e-mails"

3.Як змінити пароль поштової скриньки

В панелі керування в розділі "E-Mail boxes" двійчі нажати на потрібну скриньку і однаково заповнити паролем поля Password та Re-enter password, далі ОК.

4.Користування поштою

Ви можете налаштувати пошту локально на своєму комп'ютері, використовуючи будь-який з поштових клієнтів (Microsoft Outlook, Microsoft Outlook Express, The Bat!, Mozilla Thunderbird та інші) або ви можете скористатись поштовим веб-інтерфейсом - https://h56.hvosting.ua/webmail/ (зверніть увагу, що сервер у кожного свій). Посилання на веб-інтерфейс ви можете знайти в панелі керування в розділі "External" під назвою "WebMail". Ім'я і пароль необхідно вводити для пошти, наприклад ім'я admin@example.in.ua, а пароль той, який ви зазначали при створені цієї скриньки.

5.Який протокол обрати IMAP чи POP3?

Основною відмінністю протоколів є те, що POP3 скачує листи з сервера на вашу локальну машину і зберігає/обробляє їх вже з диску вашого комп'ютера, а IMAP працює з листами з сервера. Отже, протокол POP3 є зміст використовувати, коли поштовою скринькою користується одна людина з ОДНОГО комп'ютера. Перевага POP3 лише в економії інтернет-трафіку. Більш новіший і розповсюдженіший протокол є IMAP. Він дає змогу працювати з поштою великій кількості людей з різних комп'ютерів, тому нашою рекомендацією є протокол IMAP.

6.Налаштування пошти**

Налаштування для поштової скриньки можна переглянути на посиланням http://info.hvosting.ua/?info&email=admin@example.in.ua, де замість admin@example.in.ua маєте бути адреса вашої скриньки. Рекомендуємо використовувати захищене з'єднання.

6.1.Налаштування Mozilla Thunderbird для протоколу IMAP

1.png
2.png
3.png
4.png
5.png
6.png
7.png

6.2.Налаштування Mozilla Thunderbird для протоколу POP3

Тут наводяться лише відмінності від налаштувань протоколу IMAP.

4.png
6.png

6.3.Налаштування Microsoft Outlook Express для протоколу IMAP

1.png
2.png
3.png
4.png
5.png
6.png
7.png

6.4.Налаштування Microsoft Outlook Express для протоколу POP3

Тут наводяться лише відмінності від налаштувань протоколу IMAP.

4.png
7.png

6.5.Налаштування Outlook Express для протоколу IMAP

1.png
2.png
3.png
4.png
5.png
6.png
7.png
8.png

6.6.Налаштування Outlook Express для протоколу POP3

Тут наводяться лише відмінності від налаштувань протоколу IMAP.

4.png
7.png
8.png


*налаштування вказані для показового домену example.in.ua на сервері h56.hvosting.ua (аккаунт під назвою example), при роботі з хостингом використовуйте свої дані.

**в скріншотах наводяться налаштування для поштової скриньки test@test.hvosting.ua, на цьому місці всюди має бути адреса вашої поштової скриньки.


 
Укр | Рос

Український хостинг сайтів, аренда серверів, реєстрація доменних імен

 
Подзвонити нам
Служба підтримки
support@hvosting.ua
+38 (044) 222-57-89
+38 (068) 304-43-64
+38 (063) 849-75-78
+38 (098) 213-96-12
+38 (050) 903-99-59
 
 

Ваш сайт збільшуеться і йому потрібно більше місця під пошту, бази данних та файли?

всі акції

Ваш сайт збільшуеться і йому потрібно більше місця під пошту, бази данних та файли?

всі акції
  • Оплатою квитанції в касі банку
  • Yandex Money 41001107117401
  • Visa
  • Visa Electron
 
Питання, відповіді та статті про хостинг

Яка різниця між незалежним доменом і припаркованим?

На незалежному домені Ви можете розмістити ще один незалежний сайт (окрім основного). Припаркований домен – це копія даних основного, тобто псевдонім.

Всі питання
Хостинг новини
Підтримка PHP8
Додана підтримка PHP8 на серверах під ISPMGR5. Офіційний реліз PHP8: https://www.php.net/releases/8.0/ru.php

Свята наближаються !
Розклад роботи Шановні друзі! Команда Hvosting.ua вітає вас з прийдешніми святами Різдва та Нового року! В святкові дні ми працюємо в e-mail режимі: 31.12-03.01 та 07.01-10.01 В ці дні всі ваші звернення в обробляються в поштовому режимі. 04.01-06.01 ми приймаємо Ваші телефонні звернення. З 11 01 ми працюємо за звичайним розкладом. Щасливого Нового Року та Різдва !

Новорічні акції
Шановні клієнти! Нарешті:)) добігає кінця нелегкий 2020-й рік. Всі ми пройшли і проходимо через складні випробування, але віримо і сподіваємось на краще в новому, 2021 році. Команда Hvosting.ua щиро вітає вас зі святами і бажає здоров'я та здійснення всіх планів та мрій ! Ми маємо для вас цікаві пропозиції та акції:

Хостинг за 1 грн.
Продовжується акція: Hvosting.ua підтримує Вас ! До кінця карантина - хостинг за 1 грн. Замовляйте тариф Basic та користуйтесь хостингом без вірусів !

Домени - найкращий подарунок до Нового Року!
Купуйте українське - доменна акція до Нового Року: com.ua - 180 грн нова реєстрація та продовження, in.ua, kyiv.ua та kiev.ua - 150 грн !!! Поспішайте: кількість "смачних" доменів обмежена :)

Електронний документообіг
Шановні клієнти ! З метою оптимізації робочих процесів та задля збереження природи пропонуємо вам оформляти акти виконаних робіт в електронних сервісах paperless.com.ua та vchasno.ua Наш мейл там - billing@hvosting.ua

У нас нова доменна акція:
com.ua - реєстрація і подовження - всього 190 грн на рік ! Поспішайте - найкращі домени куплять одразу :-) Акція відбувається з 15 липня по 15 серпня 2019. Замовити домен: https://hvosting.ua/domains.html

Архів RSS