Питання, відповіді та статті про хостинг

Я створив домен на панелі управління, закачав туди файли майбутнього сайту і хотів би побачити роботу його, звернувшись за адресою - якого? Ще не прописуючи в ДНС ваші неймсервера, чи можна подивитися за певним урлом створюваний сайт в каталозі нового www

Ви можете в броузері прописати в налаштуваннях мережевого підключення використовувати проксі-сервер з назвою нашого сервера на порту 80, і поставити галочку використовувати протокол http/1.1 зручно мати на машині кілька броузерів, наприклад Mozilla Firefox працює як звичайно, а Opera налаштована для роботи через проксі. для опери це знаходиться тут: інструменти - налаштування - додатково - мережа - проксі сервери. другий варіант - прописати новий IP адреса в файлик hosts на вашому ...

Всі питання

Як оплатити хостинг

Ми приймаємо оплату через:

Безготівковий розрахунок
Оплата квитанцією в касі будь-якого банку

Кредитними картами: Visa
Visa Electron
MasterCard

WebMoney (WMZ)
Yandex Money

Дізнатися детальніше
Хостинг новини
Доступна оплата картами будь-яких банків через процесинг UPC
Для зручності наших клієнтів ми відновили прийом оплат за допомогою банківських карт не тільки через систему liqpay, а й через процесінг upc.

З Новим Роком !
Шановні друзі ! Компанія Hvosting.ua вітає Вас з наступаючими Новим роком та Різдвом! Наш розклад роботи на свята: У вихідні та святкові дні: 31 грудня, 1 і 2 січня, з 7 по 9 січня ми працюємо в поштовому режимі: ми відповідаємо на ваші листи і тікети без перерви на обід і свята !. 3, 4, 5 і 6 січня ми працюємо в звичайному режимі. З 10 січня 2017 року компанія працює у штатному режимі. Щасливих Вам свят і всіляких гараздів у 2017 році! Ваш Hvosting.ua

Оплата картками.
Оплата картrами через upc тимчасово, до 1 січня? припинена з технічних причин. Оплата картами працює через liqpay, а також для Привата - прямим платежем на нашу карту.

Трішки свіжих фактів про Hvosting.ua
Об'єм оперативної пам'яті в нашому хостинг-кластері перевищив 1TB (терабайт!). Обсяг SSD, встановлених в цьому році досяг 33 TB. І ми продовжуємо працювати над швидкістю і якістю сервісу!

Підвищення цін з 15 вересня
Шановні клієнти! Свого часу, в 2012 році, ми заморозили наші гривневі ціни на хостинг. Відтоді гривня знецінилася втричі (а вартість серверного обладнання, SSD дисків та іншого прив'язана до валюти), також відчутно зросла вартість електрики . На тлі всіх наших українських конкурентів наші ціни на хостинг просто смішні і не витримують никой конкуренції :-) З 15 вересня ми плануємо підвищення цін на хостинг, і в подальшому вони будуть прив'язані не до гривні, а до кошику валют.Це дозволить нам направити кошти на розвиток і постійно працювати над поліпшенням якості послуг. На даний момент ви маєте можливість оплатити новий хостинг або продовжити дію існуючого за поточною, низькою вартістю. Заздалегідь вдячні за розуміння.

Акційні сервери
У тих, хто читає новини нашого хостінгу, є можливість орендувати один из акційних серверів с SSD дисками. i3-2120/8GB/2x 500GB raid1/120GB ssd/100Mbps unlim лише за 30$ на місяць. Посилання всередині!

Використання SSD
Ми не сидимо без діла, а працюємо над швидкістю и надійнистю роботи ваших сайтів! С Нового року по цей час ми встановили близко 24 000 GB швидкістних ssd, та 400GB оперативної пам'яті.

Архів RSS

У нас працюють такі CMS:

Все, що Ви хотіли запитати про хостинг Hvosting.ua і нашу компанію.

Хостинг - слово, яке стало відоме навіть людям, далеким від комп'ютерних премудростей.
Слово хостинг (hosting) прийшло до нас з англійської мови, як і більшість комп'ютерних термінів.
Зараз складно точно визначити походження слова hosting. Швидше за все воно походить від традиції зустрічати гостей при вході в свій будинок. Адже по англійськи господар і господиня - це host and hostess.
Коротенько, хостинг - сервер, куди сайти приходять в гості, і залишаються жити надовго: поки не запрацюють грошей на власний великий будинок (виділений сервер в оренду) або хоча б на квартиру в багатоповерхівці (віртуальний виділений сервер, VPS).
Cервера, куди ваші сайти приходять на хостинг знаходяться в спеціальній кімнаті (гермозоні), в спеціальній будівлі - дата-центрі, центрі обробки даних.
Хостинг сервера компанії Hvosting.ua розташовані на сьогоднішній день у найкращих в Україну з технічної оснащеності та досвіду технічного персоналу центрах обробки даних. Це Воля DC # 2 і новий датацентр компанії colocall "бункер". Наші партнери допомагають нам забезпечувати самий надійний хостинг для ваших сайтів.

Сайти можуть бути статичними (html) або використовувати на хостнге різні скрипти на різних мовах програмування.
Скрипти дозволяють збільшити інтерактивність сайту на хостингу, зробити сайт більш динамічним і живим. Власне зараз статичний сайт на платному хостингу це велика рідкість, тому що статичному сайту вистачає і умов безкоштовного хостингу.
Платний хостинг, на відміну від безкоштовного, надає вам значно більші ресурси на сервері, використовує як правило більш надійне обладнання, забезпечує резервне копіювання ваших сайтів на хостингу.

Hvosting.ua надає професійний php хостинг з підтримкою баз mysql, postgresql, sqlite, db4, широким спектром модулів php і додатковим набором функцій PEAR. Якщо якийсь модуль, що потребується для роботи вашого сайту, виявиться не встановлений на нашому хостингу - ви можете звернутися до нашої технічної підтримки і впевнений що ми підемо вам на зустріч.
Саме php, будучи найпопулярнішим мовою програмування, використовується при написанні 95% сайтів, тому php хостинг є найбільш затребуваним видом хостингу.
Наш php хостинг оптимізовано для обслуговування високовідвідуваний сайтів (до 1 млн запитів на добу) яким інші хостери вже пропонують переїжджати на VPS.

Також Hvosting.ua забезпечить безперебійну роботу з високим аптайм для сайтів, написаних на perl, ruby ​​і python.

Ми не надаємо windows хостинг для сайтів написаних на ASP,. NET, C #, але ви можете використовувати оренду сервера для розміщення вашого сайту. Як правило windows хостинг потрібно для сайтів великих підприємств чи корпорацій, і додаткові витрати на оплату ліцензій windows та оренду сервера для них не принципові.

Трохи цікавих фактів про наш хостинг:
з вересня 2009 року нами введено в дію linux-кластер, і всі клієнти нашого хостингу розміщують свої сайти саме на ньому.
ми є партнерами проекту host-tracker.com, (сервісу моніторингу серверів) що підтверджує високу надійність і стабільність нашого хостингу.
Наш linux хостинг має середній фактичний айтайм за 2016 рік 99,91% і ми плануємо поліпшити цей показник.

Детальніше про наших тарифних планах ви можете прочитати в розділі хостинг.

Реєстрація доменних імен.

Кожного, хто навіть тільки планує сздать сайт, і розмістити його на хостинг, цікавить як дешево зареєструвати домен. Що таке домен і навіщо його реєструвати? Офіційне визначення таке: "домен - не повторюється літерний ідентифікатор в Інтернеті, що заміняє цифровий адресу". 91.200.41.251 - так звучить цифрова адреса домену Hvosting.ua.
Але людині не підходить такий спосіб іменування сайтів, по ряду причин: цифрові послідовності не сприймаються ні візуально, ні на слух, погано запам'ятовуються, не асоціюються з конкретним сайтом. Крім того сам простір адрес IPv4 вже підійшло до кінця, і якби для кожного сайту розміщується на хостинг потрібний окремий ip адреса, на даний момент не можна було б взагалі створювати нові сайти. Система доменних імен була розроблена для полегшення сприйняття і запам'ятовування ідресов сайтів.
Доменні імена (крім idn доменів) реєструються літерами латинського алфавіту. Зареєструвати домен idn останнім часом стало дуже модним трендом, який підкреслює вашу сучасність, активність, і бажання йти в ногу з часом.
Крім основних доменів верхнього рівня, так званих Generic TLDs (від англійського top-level domain), наприклад. Com,. Org,. Info, існують національні (регіональні) домени типу. Ru, com.ua.
Останнім часом можна зарегігістріровать домени sTLD - так звані спонсоровані домени. Ці домени відрізняються професійної та тематичною спрямованістю і підтримуються за приватні кошти наприклад домени. Aero,. Travel.
Окремо хочеться згадати що ми не тільки хостинг, а й офіційний реєстратор доменних імен в Україну і у нас можна придбати домен UA дешево.

Оренда фізичного сервера

Оренда сервера дозволяє позбутися від обмежень, які має масовий хостинг. Виділений сервер (Dedicated server) використовується для обслуговування сайтів, які викликають велике навантаження на апаратну частину, споживаючи багато ресурсів сервера. Крім того є сайти працездатність яких вимагає використання не стандартних програм та програмного забезпечення. При дотриманні конфіденційності або зберіганні та використанні секретних матеріалів, оренда виділеного сервера просто необхідна.

Оренда віртуального сервера (VPS).
Багато хто думає що VPS це той же хостинг, але швидше. Або "за порадою друзів" замовляють VPS "тому що це крутіше ніж хостинг". Насправді віртуальний сервер це як не дивно сервер. І щоб його адмініструвати потрібно володіти тими ж знаннями що і для адміністрування фізичного сервера. Основне призначення VPS — дати можливість клієнту використовувати нестандартний софт і гнучкість налаштування на системі з продуктивністю порядку PentiumIII але з на порядок меншим тепловиділенням.

Оренда виділеного сервера і віртуальний сервер це насамперед стабільність роботи ресурсномістких ресурсів порівняно з іншими тарифними планами. Перш за все це досягається локальним використанням ресурсів сервера, яка не розподіляється між багатьма сайтами, як це відбувається шаред хостингу.
Завдяки грамотно підібраним і збалансованим по навантаженню конфігурацій, можна підібрати найбільш зручний для вас тарифний план не переплачуючи зайвих коштів і маючи гарний запас міцності для працездатності вашого інтернет представництва.

Укр | Рос

Український хостинг сайтів, аренда серверів, реєстрація доменних імен

 
Служба підтримки
+38 (044) 300-05-89
 
 
Проверка доменов