Питання, відповіді та статті про хостинг

Як зайти в webstat

Використовуючи логін і пароль, який був наданий для фтп. Зміна пароля  - в панелі керування хостінг-акаунтом  Ispmanager, розділ "Обмеження доступу".

Всі питання

Як оплатити хостинг

Ми приймаємо оплату через:

Безготівковий розрахунок
Оплата квитанцією в касі будь-якого банку

Кредитними картами: Visa
Visa Electron
MasterCard

WebMoney (WMZ)
Yandex Money

Дізнатися детальніше
Хостинг новини
Kyiv - not Kiev
Переходь на український домен - ваше_ім'я.kyiv.ua - і отримай домен за половину вартості ! Тому що: Kyiv - НЕ Kiev ! Замовляй домен тут: https://hvosting.ua/domains.html Вартість домена kyiv.ua - всього 180 грн !!! Увага! ця доменна зона - синонімічна, тобто зареєструвати домен .kyiv.ua з аналогічним словом може тільки поточний власник домена kiev.ua Наприклад: hvosting.kiev.ua ===> hvosting.kyiv.ua

Акція kharkiv.ua !
Харків говорить українською ! Переходь на український домен - ваше_ім'я.kharkiv.ua - і отримай домен за половину вартості ! Замовляй домен тут: https://hvosting.ua/domains.html Вартість домена kharkiv.ua - всього 185 грн !!! Увага! Ця доменна зона - синонімічна, тобто зареєструвати домен .kharkiv.ua з аналогічним словом може тільки поточний власник домена .kharkov.ua Наприклад: hvosting.kharkov.ua ===> hvosting.kharkiv.ua

Видалення доменів
Повідомляємо, що з 01.11.2023 починається процес остаточного видалення доменних імен, які зберігалися в реєстрі з початку повномасштабного вторгнення (24.02.2022) до 1.05.2023 Після видалення ці доменні імена будуть доступні для реєстрації будь-кому за принципом: перший прийшов - перший отримав. До 31.10.2023 включно реєстранти мають можливість відновити свої доменні імена з redemption period`у! Не втрачайте свої домени !

Акція KYIV.UA
Переходь на український домен - ваше_ім'я.kyiv.ua - і отримай домен за половину вартості ! Тому що: Kyiv - НЕ Kiev ! Замовляй домен тут: https://hvosting.ua/domains.html Вартість домена kyiv.ua - всього 180 грн !!! Увага! ця доменна зона - синонімічна, тобто зареєструвати домен .kyiv.ua з аналогічним словом може тільки поточний власник домена kiev.ua Наприклад: hvosting.kiev.ua ===> hvosting.kyiv.ua

Зміна умов відновлення доменів із стану RedeptionPeriod з 01.05.2023
Повернення умов реєстрації доменів. З 1.05.2023 RedeptionPeriod становитиме 30 днів в реєстрах Хостмайстер.

Оплата через термінали Ibox
Друзі, ми додали ще один спосіб оплати хостингу та доменів: термінали Ibox. Як оплатити БЕЗ комісії ...

З Днем Незалежності, моя Україно!
Добра Бажаю, друзі вам сповна, Тепла і затишку у дім І перемоги нам усім! Нехай в житті вам пощастить, Дарує радість навіть мить, Весніє на душі розмай І мирним буде небокрай!

Архів RSS

У нас працюють такі CMS:

Все, що Ви хотіли запитати про хостинг Hvosting.ua і нашу компанію.

Хостинг - слово, яке стало відоме навіть людям, далеким від комп'ютерних премудростей.
Слово хостинг (hosting) прийшло до нас з англійської мови, як і більшість комп'ютерних термінів.
Зараз складно точно визначити походження слова hosting. Швидше за все воно походить від традиції зустрічати гостей при вході в свій будинок. Адже по англійськи господар і господиня - це host and hostess.
Коротенько, хостинг - сервер, куди сайти приходять в гості, і залишаються жити надовго: поки не запрацюють грошей на власний великий будинок (виділений сервер в оренду) або хоча б на квартиру в багатоповерхівці (віртуальний виділений сервер, VPS).
Cервера, куди ваші сайти приходять на хостинг знаходяться в спеціальній кімнаті (гермозоні), в спеціальній будівлі - дата-центрі, центрі обробки даних.
Хостинг сервера компанії Hvosting.ua розташовані на сьогоднішній день у найкращих в Україну з технічної оснащеності та досвіду технічного персоналу центрах обробки даних. Це Воля DC # 2 і новий датацентр компанії colocall "бункер". Наші партнери допомагають нам забезпечувати самий надійний хостинг для ваших сайтів.

Сайти можуть бути статичними (html) або використовувати на хостнге різні скрипти на різних мовах програмування.
Скрипти дозволяють збільшити інтерактивність сайту на хостингу, зробити сайт більш динамічним і живим. Власне зараз статичний сайт на платному хостингу це велика рідкість, тому що статичному сайту вистачає і умов безкоштовного хостингу.
Платний хостинг, на відміну від безкоштовного, надає вам значно більші ресурси на сервері, використовує як правило більш надійне обладнання, забезпечує резервне копіювання ваших сайтів на хостингу.

Hvosting.ua надає професійний php хостинг з підтримкою баз mysql, postgresql, sqlite, db4, широким спектром модулів php і додатковим набором функцій PEAR. Якщо якийсь модуль, що потребується для роботи вашого сайту, виявиться не встановлений на нашому хостингу - ви можете звернутися до нашої технічної підтримки і впевнений що ми підемо вам на зустріч.
Саме php, будучи найпопулярнішим мовою програмування, використовується при написанні 95% сайтів, тому php хостинг є найбільш затребуваним видом хостингу.
Наш php хостинг оптимізовано для обслуговування високовідвідуваний сайтів (до 1 млн запитів на добу) яким інші хостери вже пропонують переїжджати на VPS.

Також Hvosting.ua забезпечить безперебійну роботу з високим аптайм для сайтів, написаних на perl, ruby ​​і python.

Ми не надаємо windows хостинг для сайтів написаних на ASP,. NET, C #, але ви можете використовувати оренду сервера для розміщення вашого сайту. Як правило windows хостинг потрібно для сайтів великих підприємств чи корпорацій, і додаткові витрати на оплату ліцензій windows та оренду сервера для них не принципові.

Трохи цікавих фактів про наш хостинг:
з вересня 2009 року нами введено в дію linux-кластер, і всі клієнти нашого хостингу розміщують свої сайти саме на ньому.
Наш linux хостинг має середній фактичний аптайм за 2016 рік 99,91% і ми плануємо поліпшити цей показник.

Детальніше про наших тарифних планах ви можете прочитати в розділі хостинг.

Реєстрація доменних імен.

Кожного, хто навіть тільки планує створити сайт, і розмістити його на хостинг, цікавить як дешево зареєструвати домен. Що таке домен і навіщо його реєструвати? Офіційне визначення таке: "домен - не повторюється літерний ідентифікатор в Інтернеті, що заміняє цифровий адресу". 91.200.41.251 - так звучить цифрова адреса домену Hvosting.ua.
Але людині не підходить такий спосіб іменування сайтів, по ряду причин: цифрові послідовності не сприймаються ні візуально, ні на слух, погано запам'ятовуються, не асоціюються з конкретним сайтом. Крім того сам простір адрес IPv4 вже підійшло до кінця, і якби для кожного сайту розміщується на хостинг потрібний окремий ip адреса, на даний момент не можна було б взагалі створювати нові сайти. Система доменних імен була розроблена для полегшення сприйняття і запам'ятовування ідресов сайтів.
Доменні імена (крім idn доменів) реєструються літерами латинського алфавіту. Зареєструвати домен idn останнім часом стало дуже модним трендом, який підкреслює вашу сучасність, активність, і бажання йти в ногу з часом.
Крім основних доменів верхнього рівня, так званих Generic TLDs (від англійського top-level domain), наприклад. Com,. Org,. Info, існують національні (регіональні) домени типу. Ru, com.ua.
Останнім часом можна зарегігістріровать домени sTLD - так звані спонсоровані домени. Ці домени відрізняються професійної та тематичною спрямованістю і підтримуються за приватні кошти наприклад домени. Aero,. Travel.
Окремо хочеться згадати що ми не тільки хостинг, а й офіційний реєстратор доменних імен в Україну і у нас можна придбати домен UA дешево.

Оренда фізичного сервера

Оренда сервера дозволяє позбутися від обмежень, які має масовий хостинг. Виділений сервер (Dedicated server) використовується для обслуговування сайтів, які викликають велике навантаження на апаратну частину, споживаючи багато ресурсів сервера. Крім того є сайти працездатність яких вимагає використання не стандартних програм та програмного забезпечення. При дотриманні конфіденційності або зберіганні та використанні секретних матеріалів, оренда виділеного сервера просто необхідна.

Оренда віртуального сервера (VPS).
Багато хто думає що VPS це той же хостинг, але швидше. Або "за порадою друзів" замовляють VPS "тому що це крутіше ніж хостинг". Насправді віртуальний сервер це як не дивно сервер. І щоб його адмініструвати потрібно володіти тими ж знаннями що і для адміністрування фізичного сервера. Основне призначення VPS — дати можливість клієнту використовувати нестандартний софт і гнучкість налаштування на системі з продуктивністю порядку PentiumIII але з на порядок меншим тепловиділенням.

Оренда виділеного сервера і віртуальний сервер це насамперед стабільність роботи ресурсномістких ресурсів порівняно з іншими тарифними планами. Перш за все це досягається локальним використанням ресурсів сервера, яка не розподіляється між багатьма сайтами, як це відбувається шаред хостингу.
Завдяки грамотно підібраним і збалансованим по навантаженню конфігурацій, можна підібрати найбільш зручний для вас тарифний план не переплачуючи зайвих коштів і маючи гарний запас міцності для працездатності вашого інтернет представництва.

Укр | Рос

Український хостинг сайтів, аренда серверів, реєстрація доменних імен

 
Подзвонити нам
Служба підтримки
support@hvosting.ua
+38 (044) 337-57-89
+38 (068) 304-43-64
+38 (063) 849-75-78
+38 (098) 213-96-12
+38 (050) 903 99 59
 
 
Проверка доменов