Що таке домен і як його зареєструвати.

Що таке домен і як його зареєструвати.

Домен (англ. Domain) — частина простору ієрархічних імен мережі Інтернет, що обслуговується групою серверів доменних імен (DNS-серверів) та централізовано адмініструється.

На нашому сайті є вичерпна інформація про реєстрацію домену:
Ознайомитись з вартістю доменого імя
Перевірити на доступність його

1. Час реєстрації домену

Після замовлення та оплати у нас домену в залежності від доменної зони Вам доведеться зачекати від 2-3 хвилин до декількох днів поки домен буде зареєстрований. Оновлення інформації в ДНСах зазвичай забирає від 1 хвилини до 24 годин. За успішної реєстрації відомості про домени передаються до служби WHOIS, за допомогою якої ви можете перевірити реєстрацію домену та його статус. Статус OK-UNTIL означає, що домен активний.

Якщо у Вас виникли інші питання стосовно доменів та їх роботи звертайтесь до hostmaster@hvosting.ua

2. Трансфер доменів

Для переносу доменного імені до нас на обслуговування Вам потрібно зв'язатися з Вашим поточним реєтратором і уточнити в нього процедуру подачі заявки на трансфер домену.
Лист зазвичай наступного типу:
"Просимо передати домен *** на обслуговування в компанію hvosting.ua "(СПД Кравченко К.В. , mnt-by ua.hvosting). Чи ви не заперечуєте?" Вас мають поінформувати про подальші дії.

Для переносу домену від нас до іншої регістратора в нашій компанії існує наступна процедура:
1. Скачайте, будь ласка, заяву на трансфер домену до іншого регістратора.
2. Заповніть заяву і разом з першою сторінкою Вашого паспорту (для юридичної особи заява має бути завіреною печаткою компанії/організації) відправте нам по e-mail (знову ж таки на hostmaster@hvosting.ua). Лист має бути відправленим з контактного мейлу.
3. Після того як ми отримаємо Ваш лист із заявою та сканом паспорта заява проходить перевірку і у випадку відсутності заперечень (наші заперечення будуть викладені Вам в письмовому вигляді на Ваш контактний e-mail) ми підтверджуємо заявку на трансфер від нового реєстратора. Для цього новий реєстратор, в свою чергу, має зробити нам запит на трансфер домену (по формі, встановленій для кожної доменної зони). Заявка від нового регістратора очікується протягом тижня, після чого Ваша заява анулюється.

3. Особливості трансферу доменів

Трансфер gTLD (.com .net .org .info .net .biz .name и т.д.) домена від іншого реєстратора в компанію Hvosting.ua має наступні вимоги:
-З моменту реєстрації домена має пройти не менше 60 днів;
-З моменту останьої зміни реєстратора має пройти не менше 60 днів;
-Домен має бути статусу ACTIVE (активний);
-До закінчення терміну реєстрації домену має бути мінімім 7 днів;
-Протекція даних клиієта (Service Privacy Protection) має ьути відключена, тобто служба whois повинна відображати дані клієнта;
-Процедура зміни ререєстратора триває 2-7 днів;
-Наш запит на трансфер домену прийде на email Адміністратора домена, вказаний в whois-інформації про домен в полі Administrative Contact, після того як Адміністратор отримає на свій мейл запит на трансфер домена він має підтвердитьи цей запит (для цього треба перейти по посиланню, яке вказане в листі) після чого починається процедура трансферу.
-Після успішного трансферу домена в компанію Hvosting.ua змінити НС'и на потрібні Ви можете в Вашому кабінеті клієнта, розділ Доменні імена.


Трансфер українських доменів від інших реєстраторів в компанию Hvosting.ua має дещо інші особливості:
-Необхідні дані, які Ви має передати Вашому поточному реєстраторові при трансфері українських доменів в Hvosting.ua:
СПД Кравченко К.В.
Ідентифікатор реєстратора - ua.hvosting

-Для трансферу доменів: .DN.UA, .DONETSK.UA, .KH.UA, .KHARKOV.UA, .LG.UA, .LUGANSK.UA, .ZP.UA, .ZAPORIZHZHE.UA :
СПД Кравченко К.В.
Ідентифікатор реєстратора: HVOST-MNT-EUNIC reg-by: HVOST-REG-EUNIC

-Для трансферу доменів .DP.UA :
СПД Кравченко К.В.
Ідентифікатор реєстратора: HVOST-MNT.

-Для трансфера доменов .IN.UA :
СПД Кравченко К.В.
Ідентифікатор реєстратора: HVOST-MNT-INUA
mnt-lower: HVOST-MNT-INUA

Якщо потрібна зміна admin-c домена на дані Hvosting.ua: admin-c: HVOST-UANIC

4. Продовження (перереєстрація) доменів.

Подивитися інформацію про терміни делегування домену Ви можете звернувшись до служби WHOIS (whois.net ). Статус OK-UNTIL показує цю інформацію. А ось статус HOLD означає, що термін делегування домену закінчився i при цьому подовжений не був. Біля цього статусу буде зазначена дата, з моменту якої і протягом 30 днів (і 15ти днів для доменів .info) Ви маєте продовжити делегування домену, в ыншому випадку домен видаляється і стає вільним для наступної реєстрації.

Домени .com.ua та .kiev.ua .com .net .org .info .net .biz .name можна продовжити на термін від одного до десяти років. Максимальний термін продовження домену другого рівня .ua - 2 роки, але цей термін має бути не більший за термін реєстрації відповідного товарного знаку.

5. Що таке IDN?

IDN (Internationalized Domain Names) - це доменні імена, що містять символи національних алфавітів, тобто назва сайта буде записана українськими літерами: приклад.com.ua

В такому випадку ви отримуєте фактично сам замовлений домен приклад.com.ua і його антонім для внутрішнього представлення імені в системі DNS (xn--80aikifvh.com.ua). Друга форма має назву ACE (ASCII Compatible Encoding).

Перетворення IDN відбувається ще на рівні браузера, відтак звернення йде вже до ACE-форми доменного імені. Воно починається з префіксу "xn--", що означає, що складається воно з символів національного алфавіту.

Інформація про домен у системі DNS та сервісі WHOIS буде у ACE-формі.

IDN-домен має бути записаний літерами одного алфавіту.


 
Укр | Рос

Український хостинг сайтів, аренда серверів, реєстрація доменних імен

 
Подзвонити нам
Служба підтримки
support@hvosting.ua
+38 (044) 222-57-89
+38 (068) 304-43-64
+38 (063) 849-75-78
+38 (098) 213-96-12
+38 (050) 903-99-59
 
 

Ваш сайт збільшуеться і йому потрібно більше місця під пошту, бази данних та файли?

всі акції

Ваш сайт збільшуеться і йому потрібно більше місця під пошту, бази данних та файли?

всі акції
  • Оплатою квитанції в касі банку
  • Yandex Money 41001107117401
  • Visa
  • Visa Electron
 
Питання, відповіді та статті про хостинг

Які індивідуальні налаштування можна зробити через файл .htaccess?

Цих налаштувань просто величезна кількість, обговорення цієї теми виходить далеко за об'єм пари абзаців. Отже просто дамо заслання, де про це можна прочитати http://htaccess.net.ru/ http://httpd.apache.org/docs/trunk/howto/htaccess.html.

Всі питання
Хостинг новини
Підтримка PHP8
Додана підтримка PHP8 на серверах під ISPMGR5. Офіційний реліз PHP8: https://www.php.net/releases/8.0/ru.php

Свята наближаються !
Розклад роботи Шановні друзі! Команда Hvosting.ua вітає вас з прийдешніми святами Різдва та Нового року! В святкові дні ми працюємо в e-mail режимі: 31.12-03.01 та 07.01-10.01 В ці дні всі ваші звернення в обробляються в поштовому режимі. 04.01-06.01 ми приймаємо Ваші телефонні звернення. З 11 01 ми працюємо за звичайним розкладом. Щасливого Нового Року та Різдва !

Новорічні акції
Шановні клієнти! Нарешті:)) добігає кінця нелегкий 2020-й рік. Всі ми пройшли і проходимо через складні випробування, але віримо і сподіваємось на краще в новому, 2021 році. Команда Hvosting.ua щиро вітає вас зі святами і бажає здоров'я та здійснення всіх планів та мрій ! Ми маємо для вас цікаві пропозиції та акції:

Хостинг за 1 грн.
Продовжується акція: Hvosting.ua підтримує Вас ! До кінця карантина - хостинг за 1 грн. Замовляйте тариф Basic та користуйтесь хостингом без вірусів !

Домени - найкращий подарунок до Нового Року!
Купуйте українське - доменна акція до Нового Року: com.ua - 180 грн нова реєстрація та продовження, in.ua, kyiv.ua та kiev.ua - 150 грн !!! Поспішайте: кількість "смачних" доменів обмежена :)

Електронний документообіг
Шановні клієнти ! З метою оптимізації робочих процесів та задля збереження природи пропонуємо вам оформляти акти виконаних робіт в електронних сервісах paperless.com.ua та vchasno.ua Наш мейл там - billing@hvosting.ua

У нас нова доменна акція:
com.ua - реєстрація і подовження - всього 190 грн на рік ! Поспішайте - найкращі домени куплять одразу :-) Акція відбувається з 15 липня по 15 серпня 2019. Замовити домен: https://hvosting.ua/domains.html

Архів RSS