У мене при переїзді до вас на хостинг на сайті полетіло кодування!

Причин може бути 2:
Перша - для вашого сайту потрібно примусово вказувати кодування html-контента, браузер не може коректно визначити кодування в автоматичному режимі. Www-домені -> Параметри WWW домена -> Кодування.
Друга причина полягає в корінних змінах між mysql 4.0 і 4.1. Починаючи з Mysql 4.1 дані можуть передаватися в одному кодуванні, зберігається на диску в другому, порівнюватися в третьому, а результат може видаватися в четвертому. Інколи бувають ситуації, на розбирання з якими витрачається не одна година. Найімовірніше при знятті дампу на попередньому хостингу, Ви або не виставили всі потрібні опції (в даному випадку вказівка кодування дампу), або до того користувалися старими версіями mysql 3.23 - mysql4.0. Декілька порад: Найголовніше! Якщо у вас немає досвіду в жонглюванні кодуваннями, базу даних краще створювати спочатку з кодуванням cp1251. Якщо бути точним, то створювати базу бажано в тому ж кодуванні, в якому написані шаблони (templates) вашого сайту або форуму, і cp1251 підійдуть для 99% випадків. Коректування дампу: Дамп БД є звичайним текстовим файлом, з набором SQL команд усередині. Його можна редагувати будь-яким простим текстовим редактором (блокнот, Wordpad вбудований редактор Farmanager). Після того, як ви з'ясуєте в якому кодуванні записані дані в дампі потрібно в одному з перших рядків дампу вказати кодування даних, наприклад так: SET NAMES uft8; крім того, якщо в дампі присутні подібні рядки Engine=myisam DEFAULT CHARSET краще або видалити, або вказати cp1251 (кодування в якій створена база.), після цього можете заливати підкоригований дамп. Визначення з якими кодуваннями маємо справу, якщо не вгадали: Якщо в крокозяблах на сайті або форумі проглядається періодичність (часто через одну букву повторюється Г, символ псевдографіки, або ще який те символ) - це ознака того що в базу з однобайтовим кодуванням (cp1251 або koi8r ) влитий дамп Utf8, якщо ви отримали на сайті замість кирилиці купу знаків ?????? - це ознака того що база вами створена в кодуванні Utf8, де на кожну букву витрачається 2 байти, а вливали в цю базу дамп в однобайтовому кодуванні (cp1251 або koi8r), якщо з'явилися символи псевдографіки (всякі рамки і куточки) - в базу cp1251 вливався дамп koi8, якщо з'явилися символи зі всякими тильдами, наголосами і двукрапками зверху - ймовірно десь затесалося кодування latin1, не особливо придатна для кирилиці. Якщо при переборі кодувань в браузері після відкриття сайту, ви частину тексту бачите нормально, а частина пошкоджена, причому в іншому кодуванні ситуація змінюється навпаки - це ознака того, що файли-шаблони у вашому сайті написані в кодуванні cp1251, а вбудовувані в шаблони дані видаються базою в кодуванні Utf8. Також, в цих розбираннях з кодуваннями може допомогти маленька програмка shtirlitz, яка легко шукається через будь-якого пошукача. Якщо нічого не вийшло, звертайтеся до support@hvosting.net.ua, постараємося допомогти.
Укр | Рос

Український хостинг сайтів, аренда серверів, реєстрація доменних імен

 
Подзвонити нам
Служба підтримки
support@hvosting.ua
+38 (044) 337-57-89
+38 (068) 304-43-64
+38 (063) 849-75-78
+38 (098) 213-96-12
+38 (050) 903-99-59
 
 

Чи буде мені надана можливість встановити підкаталог, захищений паролем?

відповідь

Ваш сайт збільшуеться і йому потрібно більше місця під пошту, бази данних та файли?

всі акції
  • Оплатою квитанції в касі банку
  • Liqpay
  • Privat24
  • Visa/mastercard
 
Хостинг новини
Акція KYIV.UA
Переходь на український домен - ваше_ім'я.kyiv.ua - і отримай домен за половину вартості ! Тому що: Kyiv - НЕ Kiev ! Замовляй домен тут: https://hvosting.ua/domains.html Вартість домена kyiv.ua - всього 180 грн !!! Увага! ця доменна зона - синонімічна, тобто зареєструвати домен .kyiv.ua з аналогічним словом може тільки поточний власник домена kiev.ua Наприклад: hvosting.kiev.ua ===> hvosting.kyiv.ua

Зміна умов відновлення доменів із стану RedeptionPeriod з 01.05.2023
Повернення умов реєстрації доменів. З 1.05.2023 RedeptionPeriod становитиме 30 днів в реєстрах Хостмайстер.

Оплата через термінали Ibox
Друзі, ми додали ще один спосіб оплати хостингу та доменів: термінали Ibox. Як оплатити БЕЗ комісії ...

З Днем Незалежності, моя Україно!
Добра Бажаю, друзі вам сповна, Тепла і затишку у дім І перемоги нам усім! Нехай в житті вам пощастить, Дарує радість навіть мить, Весніє на душі розмай І мирним буде небокрай!

Збереження даних на VPS
Після численних звернень клієнтів ми запровадили нову послугу: за символічну оплату ми збережемо дані вимкненого VPS на обраний вами строк від 3 до 12 місяців: дані не будуь видалені після закінчення періода оплати та відключення сервера . У подальшому клієнт зможе без проблем відновити нормальну роботу свого сервера. Для отримання цієї послуги прохання звертатися: office@hvosting.ua

Інформація з приводу українських доменів:
до кінця воєнного стану відновлення домена із стану redemption period ("заморозка домена") буде дорівнювати вартості звичайного продовження домена (renew). Стан redemption period подовжено до 60-ти діб. Це режим максимального сприяння клієнтам, що на поточний момент не в змозі оплатити продовження домена. Ваш домен буде чекати на вас !

Тимчасово, до закінчення воєнного стану
Припиняємо нарахування реферальних. Це пов'язанно зі зниженням надходжень і з потребою покривати поточні витрати на з.п., оплати датацентрів та інші потреби функціонування. Звичайно, що після війни нарахування будуть відновлені.

Архів RSS