У мене при переїзді до вас на хостинг на сайті полетіло кодування!


Причин може бути 2:

Перша - для вашого сайту потрібно примусово вказувати кодування html-контента, браузер не може коректно визначити кодування в автоматичному режимі. Www-домені -> Параметри WWW домена -> Кодування.

Друга причина полягає в корінних змінах між mysql 4.0 і 4.1. Починаючи з Mysql 4.1 дані можуть передаватися в одному кодуванні, зберігається на диску в другому, порівнюватися в третьому, а результат може видаватися в четвертому. Інколи бувають ситуації, на розбирання з якими витрачається не одна година. Найімовірніше при знятті дампу на попередньому хостингу, Ви або не виставили всі потрібні опції (в даному випадку вказівка кодування дампу), або до того користувалися старими версіями mysql 3.23 - mysql4.0. Декілька порад: Найголовніше! Якщо у вас немає досвіду в жонглюванні кодуваннями, базу даних краще створювати спочатку з кодуванням cp1251. Якщо бути точним, то створювати базу бажано в тому ж кодуванні, в якому написані шаблони (templates) вашого сайту або форуму, і cp1251 підійдуть для 99% випадків. Коректування дампу: Дамп БД є звичайним текстовим файлом, з набором SQL команд усередині. Його можна редагувати будь-яким простим текстовим редактором (блокнот, Wordpad вбудований редактор Farmanager). Після того, як ви з'ясуєте в якому кодуванні записані дані в дампі потрібно в одному з перших рядків дампу вказати кодування даних, наприклад так: SET NAMES uft8; крім того, якщо в дампі присутні подібні рядки Engine=myisam DEFAULT CHARSET краще або видалити, або вказати cp1251 (кодування в якій створена база.), після цього можете заливати підкоригований дамп. Визначення з якими кодуваннями маємо справу, якщо не вгадали: Якщо в крокозяблах на сайті або форумі проглядається періодичність (часто через одну букву повторюється Г, символ псевдографіки, або ще який те символ) - це ознака того що в базу з однобайтовим кодуванням (cp1251 або koi8r ) влитий дамп Utf8, якщо ви отримали на сайті замість кирилиці купу знаків ?????? - це ознака того що база вами створена в кодуванні Utf8, де на кожну букву витрачається 2 байти, а вливали в цю базу дамп в однобайтовому кодуванні (cp1251 або koi8r), якщо з'явилися символи псевдографіки (всякі рамки і куточки) - в базу cp1251 вливався дамп koi8, якщо з'явилися символи зі всякими тильдами, наголосами і двукрапками зверху - ймовірно десь затесалося кодування latin1, не особливо придатна для кирилиці. Якщо при переборі кодувань в браузері після відкриття сайту, ви частину тексту бачите нормально, а частина пошкоджена, причому в іншому кодуванні ситуація змінюється навпаки - це ознака того, що файли-шаблони у вашому сайті написані в кодуванні cp1251, а вбудовувані в шаблони дані видаються базою в кодуванні Utf8. Також, в цих розбираннях з кодуваннями може допомогти маленька програмка shtirlitz, яка легко шукається через будь-якого пошукача. Якщо нічого не вийшло, звертайтеся до support@hvosting.net.ua, постараємося допомогти.

Укр | Рос

Український хостинг сайтів, аренда серверів, реєстрація доменних імен

 
Подзвонити нам
Служба підтримки
support@hvosting.ua
+38 (044) 222-57-89
+38 (068) 304-43-64
+38 (063) 849-75-78
+38 (098) 213-96-12
+38 (050) 903-99-59
 
 

Ваш сайт збільшуеться і йому потрібно більше місця під пошту, бази данних та файли?

всі акції

Ваш сайт збільшуеться і йому потрібно більше місця під пошту, бази данних та файли?

всі акції
  • Оплатою квитанції в касі банку
  • Yandex Money 41001107117401
  • Visa
  • Visa Electron
 
Хостинг новини
Хостинг за 1 грн.
Продовжується акція: Hvosting.ua підтримує Вас ! До кінця карантина - хостинг за 1 грн. Замовляйте тариф Basic та користуйтесь хостингом без вірусів !

Розклад роботи
Компанія Hvosting.ua вітає Вас з прийдешніми святами Різдва та Нового року! В святкові дні ми працюємо в e-mail режимі: 30.12-01.01 та 04.01-07.01 В ці дні обробляються всі Ваші заявки, але тільки в поштовому режимі. 02.01-03.01 ми приймаємо Ваші телефонні звернення. З 08 01 ми працюємо за звичайним розкладом.

Домени - найкращий подарунок до Нового Року!
Купуйте українське - доменна акція до Нового Року: com.ua - 180 грн нова реєстрація та продовження, in.ua, kyiv.ua та kiev.ua - 150 грн !!! Поспішайте: кількість "смачних" доменів обмежена :)

Електронний документообіг
Шановні клієнти ! З метою оптимізації робочих процесів та задля збереження природи пропонуємо вам оформляти акти виконаних робіт в електронних сервісах paperless.com.ua та vchasno.ua Наш мейл там - billing@hvosting.ua

У нас нова доменна акція:
com.ua - реєстрація і подовження - всього 190 грн на рік ! Поспішайте - найкращі домени куплять одразу :-) Акція відбувається з 15 липня по 15 серпня 2019. Замовити домен: https://hvosting.ua/domains.html

Розклад роботи на свята.
Ми працюємо 24-25 і 30-31 грудня, а також 1 і 6-7 січня тільки в поштовому режимі. В інші дні - звичайний режим роботи. Ми завжди на зв'язку по е-майл - навіть в новорічну ніч! :-)

Зміна цін на домени.
З 01 11 відбудеться планове коригування цін на домени відповідно до курсу валют. Ви можете прямо сьогодні продовжити і зареєструвати домени за старою ціною - поспішайте!

Архів RSS